+90 0532 281 49 12

Adres:

Dumlupınar Mah. Dumlupınar Cd. 50 A, 34766 Ümraniye/İstanbul

Veranda Kış Bahçesi Sistemleri

Veranda kış bahçesi, sistemleri villa tipi müstakil evlerde oturan ev sakinleri için ideal bir seçimdir. Her şeyden önce villa tipi kış bahçesi villaya adeta ekstra bir oda kazandırmış olur. Genellikle tamamı cam ile kaplanan bu tip kış bahçeleri özellikle asıl bahçenin stratejik bir konumuna yerleştirilerek doğa ve yeşillik ile iç içe olmanızı sağlar.  Kış bahçeniz sayesinde doğal yaşam ve bahçeniz, elinizi uzattığınız anda dokunabileceğiniz kadar yakın, bir yandan da hiçbir hava koşulundan ya da dış etkenden etkilenmeyeceğiniz kadar uzak olacak. Kış bahçesi sayesinde tek avantajınız elbette ki doğa ile yakın temas kurmak değil. Yeterince geniş bir alan oluşturduğunuz takdirde bu alana bir yemek masası yerleştirebilir, rahat ve davetkar koltuklar koyabilir ve evinizin içindeki bu bahçeyi dilediğiniz tarzda döşeyebilirsiniz. Aileniz ve sevdikleriniz ile yapacağınız sohbetler ve yiyeceğiniz keyifli yemekler için   kış bahçesi adeta birebir bir ortam oluşturuyor. Bu tip kış bahçelerinde aynı zamanda ev bitkileri yetiştirmeniz de mümkün. Tamamı cam olan kış bahçenizde doğrudan güneş ışığı istemeyen ve ev koşullarında yetişebilen çiçekler dikerek adeta kendinize özel, gerçek bir “kış bahçesi” oluşturabilirsiniz. Hem tasarım, hem verimlilik açısından estetik bir görüntü oluşturacak olan bu bitkiler kış bahçesi sayesinde büyüyecek ve sizleri mutlu edecektir.

Doğa ile iç içe hem yazın hem kışın tadını çıkarın; Duvarları ve tavanı da cam olan veranda kış bahçeleri özellikle hoş manzaralı restoran ve cafelerde kullanışlılık arz eder. Müşteriler bu alanlara çıktıkları zaman hem mekanın manzarasına doymakta, hem de içeri giren gün ışığından doyasıya faydalanmaktadır. Veranda kış bahçesi çeşitleri mekan sahiplerine bolca müşteri kazandırmakla ünlenmiş tasarımlardır. Tabiki bireysel villa ya da yazlık sahiplerinin de vazgeçilmez tercihleri arasındadır.. Huzur, dinginlik ve sükûnet istediğiniz zamanlar buraya gelerek, sıcak bir içecek ve kahveniz ile mutluluğu bulabilirsiniz. .Mimari olarak da dekorasyon stili olarak da stil sahibi mekanlar . Su tahliyesi için yatay ve dikey gizli taşıyıcı profiller.. Tavana , temperli cam, polykarbon, sandviç panel, şıngıl uygulamaları. Dikey bölümlere sürme ve katlanır sistem alüminyum uygulamaları. Isı , Su ve Ses Yalıtımı; Kışında çiçeklerle dolu ve doğanın içinde bir alan isteyenler için doğru ve geniş dış alanlarda hazırlanarak rahat kullanım imkanı sağlanır. Güzel bir kış bahçesi için hazırlayacağımız alana istenilen her türlü dekorasyon düşüncesini uygulayabilirsiniz. Kullanılacak kaliteli malzemeler sayesinde dışarıdan gelebilecek her türlü tehdide karşı önlem alınmış olursunuz.

Isı kaybı kış bahçesi sistemlerinde maksimum oranda azaltılır. Bu sayede kışında sıcak ve güzel bir bahçede oturmak mümkün olur. Panoromik Cam Tavan'ın Ferahlığı; İnsanların birçoğu yıldızlara bakarak uykuya dalmanın ve en güzel rüyaları görmenin hayali kurar. Bu rüya, görünüşü olmayan bir çatı ile mümkündür; şekli ve tasarımı çok çeşitlilik gösterebilir. Seçiminiz düz bir cam çatı ise, üzerine kar yağması için, çift camlı pencereleri ısıtma sistemi sağlayabilirsiniz. Bu amaçla, elektrikli ekipman, profilin çevresine yerleştirilir ve gerektiğinde açılıp kapatılabilir. Ev ile bir bağlantı kurmak çevreleyen tabiatı, cam bir çatılı terası çok şık ve zarif gösterir. Böyle bir çatı, yıldızlı gökyüzünün manzarasının keyfini çıkarmayı engellemez, buna ek olarak, doğal ışığın eve girmesine müdahale etmez.

Bizimle iletişime geçin!

Bir telefon uzağınızdayız.

Bize Yazın!

Diğer Hizmetlerimiz