Katlanır Cam Balkon Yaşadığımız ev için ya da kapalı-açık mekan tartışmasına girmeden iş yeriniz için yaptıracağınız Katlanır Cam Balkon sistemleri size hem istediğiniz anda dış etkenlerden korunma, istediğiniz zaman da açık hava keyfi yaşama imkanı sunar. Bunun yanında Katlanır Cam Balkon sistemleri pratik kullanımı ve estetik yönüyle de diğer koruma sistemlerinden farkını ortaya koyar. İsteğimize bağlı olarak çeşitli renk seçeneklerine de sahip olduğumuz Katlanır Cam Balkon sistemlerinin daha bir çok faydası bulunmaktadır. İlk olarak pratik olması sebebiyle Katlanır Cam Balkon sistemlerinin önlediği görüntü kaybıdır. Katlanır Cam Balkon sistemleri tamamen şeffaf ve çerçevesiz olduklarından kapalı olduklarında dahi balkonun camsız halinden görüntü olarak farksızdır.

katlanir_cam_balkon7-768x511

Bununla birlikte Katlanır Cam Balkon sistemleri açıldığında da kenarda toplanarak yokmuş hissi uyandırır. Sağlık açısından baktığımızda Katlanır Cam Balkon sistemlerinde kullanılan malzemeler sadece cam ve 1.sınıf alüminyum olduğundan plastik gibi zararlı etki yapmazlar, cam balkon sistemlerinin açılıp kapanmasıyla da istediğimizde havalandırma imkanına sahip oluruz. Katlanır Cam Balkon sistemleri hukuksal açıdan ise imar mevzuatlarına aykırı değildir, binanın dış görünüşünde kalıcı bir değişiklik yapmaz. Katlanır Cam Balkon sistemleri temizlik açısından içeri toplandığında dışarı sarkmadan temizleme imkanımızın olduğu bu camlar ısı ve ses yalıtımına katkıda bulunarak rüzgar, yağmur, toz gibi dış etkenleri evin dışında tutar.

Bazen evlerimizi genişletmek bazen balkonumuzu sert hava koşullarından korumak için balkonlarımızı kapatırız. Balkon kapatmada çok sayıda sebebimiz olabilir özellikle kış bahçeleri oluşturmak için balkon kapatanlara çokça rastlamaktayız. Bunun yanında eski Türk evlerinde görülen cumbalara olan özlemde bilinçaltımızı etkilemektedir. Balkon kapattırılacağı zaman en estetik seçenek olarak önümüze Katlanır Cam Balkonlar çıkar. Cam balkon sistemleri son derece estetik ve şık seçenekler olarak karşımıza çıkmaktadır. Diğer balkon kapatma seçeneklerinde balkonlarınız dört mevsim kapalı kalmaya mahkûm olurken, cam balkonlar ile hava şartlarına göre ya da tamamen keyfinize göre balkon kapatmalarını açıp kapatabilirsiniz.

glass-houses-hero-tcm17-788960-768x512

Galeri

Neden Cam Balkon?

Özellikle yüksek balkonlar için uzun yıllar boyunca rahat kullanım sunan tescilli tasarım Kanat hareketi ile otomatik olarak kapanabilen yardımcı modelli kanat çıkışlı perde alanları ile kolay kullanım alt salınım etkili su tahliyesi Çift mandallı kilitleme mekanizmalarının güvenliği ile alt ve üst raylar. Profil kapakları ile her türlü açının uygulanması Kolay montaj için kullanışlı modelle birlikte tekerlek takımları Profil estetiği güçlü yapının yanı sıra modern zevklere hitap edecek şekilde estetik olarak kanatların altında ve kanatların üstünde toplamda 4 tekerlek Duvarlara dikey profiller tamamen entegre şık tasarım a,rtan kenarlarda ekstra kanatlar ile yalıtım Estetik, farklı açıklık, yüksek kaliteli poliamidden üretilmiş profil kapakları oksitlenmeye dayanıklı metal parçalar.
Tek cam sisteme göre, izolasyonlu 5 kata yalıtım vaat eden cam balkon sistemi, sadece soğuk hava koşullarına karşı yalıtım sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda bahar ve yazların tercih edildiği serin bir balkon da sunuyor. Yalıtımlı cam balkonla bazı alanlarda 2 ay ile sınırlı olan balkonun, iklim koşullarına bakılmaksızın dört mevsim yaşanabilir olmasına olanak sağlıyor.
Uyglandığı alanın mimari görünümüne olumlu katkı yapar. Ayrıca bina veya yapı yönetimi ile ortak karar alıp camlama modelini belirleyebilirsiniz. Böylece aynı binada farklı cam balkon renkleri yerine standart ve gözü yormayan şık ve estetik açıdan mükemmel bir görüntü çıkar.
Çerçevelere alüminyum çıtaların görüntü kısıtlamasına maruz kalmadan balkonlarınızdan verandalarınızdan ve teraslarınızdan kesintisiz manzaranın tadını çıkarın.

Yaşadığımız ev için ya da kapalı yada açık mekan tartışmasına girmeden işyeriniz için yaptıracağınız Cam Balkon sistemleri size hem istediğiniz anda dış etkenlerden korunma imkanı sunar.

Lokasyonumuz

Bizimle İletişime Geçin!