+90 0532 281 49 12

Adres:

Dumlupınar Mah. Dumlupınar Cd. 50 A, 34766 Ümraniye/İstanbul

Mega Cam Balkon Sistemleri bir Mega Tente Sistemleri İnşaat, Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi alt kurulışudur , 1999 yılından itibaren faaliyet göstermektedir. Faaliyet alanları Katlanır Cam BalkonSürme Cam BalkonIsı Yalıtımlı Cam Balkon sistemleridir, ve müşterilerine direk hizmet sunmaktadır.Bunun sebebi aracı firmalardan kaynaklanan iletişim problemleridir. Hizmetlerini kendi bünyesindeki iç mimar uzman kadrosu, geniş makina parkuru ve deneyimli montaj personeli ile sunmaktadır.

Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, çözüm ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek, sınıfının en iyisi artı yaşam alanı ve tarzı markalarını bünyesinde barındıran Mega Tente Sistemleri, çalıştığı alanlarda lider bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam ediyor.

Ayrıca ; Pergola TenteGiyotin CamKış Bahçesi , işlerinde faaliyet gösteren Mega Cam Balkon . mevcut hizmet verdiği sektörlerin yanı sıra üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet veriyor.

Mega Cam Balkonun’nun ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer alıyor.

Türkiye’de sektöründe değişimin öncüleri arasında yer alan Mega Cam Balkon , sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendiriyor. Mega Cam Balkon standartları belirleyen, keşfederek ilerleyen sadece yerel değil küresel bir oyuncu olma vizyonuyla, ülke ekonomisine faydalı olacağına inandığı iş birliği ve yatırım fırsatlarını incelemeye devam ediyor.

Bizimle iletişime geçin!

Bir telefon uzağınızdayız.

Bize Yazın!

Hizmetlerimiz